Michelle,
I already pulled the second out, it runs about $3. 50 a lb right now, and I just picked up 15 of them. I put two new jets in also, a 70 on the small side, and an oh my god on the big side. That truck of yours should run fast now, remember its my parts that are making it go :-laf :-laf
Ted